Uroczyste otwarcie TUTU – w sobotę bezpłatne atrakcje dla dzieci!

Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin

Uroczyste otwarcie TUTU – w sobotę bezpłatne atrakcje dla dzieci!

22 22 people viewed this event.

Już w najbliższą sobotę czeka na dzieci ukraińskie i polskie wiele atrakcji. Koncert Mobilnej Filharmonii, animacje, konkursy z nagrodami, słodkie upominki i arteterapia – to tylko niektóre z nich. A wszystko to z okazji uroczystego otwarcia Centrum Rozwoju Psychofizycznego TUTU – miejsca, które zapewnia wsparcie dzieciom z Polski i Ukrainy.  

  • TUTU powstało z myślą o dzieciach. Dlatego dedykujemy ten dzień właśnie im! Przygotowaliśmy takie atrakcje, jakie zazwyczaj wywołują u dzieci największy zachwyt i zainteresowanie – zachęca Monika Marković, prezes Podkarpackiego Stowarzyszenia dla Aktywnych Rodzin.

Blok atrakcji rozpocznie się o godzinie 12:00. Na początku organizatorzy zapraszają do strefy TUTU, która będzie znajdować się w specjalnym namiocie przed budynkiem CH  Plaza Rzeszów. Tam na dzieci czekać będzie specjalna strefa przypinek. Główne atrakcje odbędą się w Centrum Rozwoju Psychofizycznego TUTU, które znajduje się na 5 piętrze w PLAZIE i przewidziane są do godziny 17:00.

  • Świętowanie uroczystego otwarcia TUTU rozpoczniemy od koncertu Mobilnej Filharmonii. W programie są także liczne animacje, zajęcia kreatywne, które poprowadzą specjalistki TUTU  i m.in. autorobot Optimus Prime. Nie zabraknie też słodkich upominków oraz licznych konkursów z nagrodami – wylicza Pani Monika.

Gdzie? Centrum Rozwoju Psychofizycznego TUTU (ul. Rejtana 65, 5 piętro w Centrum Handlowym PLAZA).

TUTU to wyjątkowy projekt autorstwa Podkarpackiego Stowarzyszenia dla Aktywnych Rodzin, który ma przede wszystkim zapewnić pomoc i spokój dzieciom z Polski i Ukrainy. Dzieci od poniedziałku do piątku mogą spędzać ze sobą czas, a także brać udział w rozwojowych i terapeutycznych zajęciach. Nad bezpieczeństwem podopiecznych czuwa doświadczony zespół dwujęzycznych specjalistów, który gdy jest taka potrzeba, zapewnia dzieciom profesjonalne wsparcie psychologiczne. Centrum TUTU proponuje także zajęcia z arteterapii, muzykoterapii i treningi umiejętności społecznych, które pozwolą rozpoznać własne emocje i poradzić sobie z nimi. Wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny.

Aby zarejestrować się na to wydarzenie, odwiedź następujący adres URL: http://zapisytutu.psar.pl →

 

Date And Time

2022-10-08 @ 12:00 PM to
2022-10-08 @ 05:00 PM
 

Kategoria wydarzenia

Share With Friends